23:07, 07 Квітня 2021

Волинські поліцейські успішно завершили курс програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний-рівному»

Відповідні сертифікати вони отримали сьогодні, 7 квітня, під час робочої наради за участю заступників начальників районних управлінь та відділів поліції, а також працівників підрозділів кадрового забезпечення.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

Заходи психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний-рівному» дозволяє здійснити втручання у психологічні проблеми співробітників на ранніх етапах їх виникнення.

Цей принцип передбачає надання соціально-психологічної підтримки працівникам поліції їх колегами, які працюють у тому ж самому професійному середовищі та мають відповідні знання та позитивний досвід у подоланні складних (кризових) ситуацій.

Наші поліцейські, які успішно завершили курс з підготовки учасників програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «рівний-рівному», отримали відповідні сертифікати.

Програма заходів здійснюється за підтримки Канадсько-Українського проекту розвитку поліції (CUPDP) за підтримки Уряду Канади та Alinea International.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: