18:06, 14 Грудня 2019

Волинські поліцейські розповіли ліцеїстам про свою професію

У рамках просвітницьких заходів Всеукраїнського тижня права поліцейські Волині зустрілися з вихованцями Луцького ліцею. Правоохоронці роз’яснили ліцеїстам права людини, механізми їх реалізації та захисту, розповіли про особливості поліцейської діяльності.

Про це інформує ГУНП у Волинській області.

Йшлося також про недопущення дискримінації та насильства в школі. Поліцейські ознайомили ліцеїстів із роботою чергової частини, диспетчерської служби «102» та вибухотехнічного відділу. Вихованцям, зокрема, розповіли про порядок реагування поліцейських на виклики громадян, продемонстрували службові автомобілі, на яких здійснюють виїзди поліцейські.

З гостями, зокрема, зустрілися начальник Управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування  поліції області Віталій Ковальчук, начальник Управління кадрового забезпечення поліції області Павло Мартинюк, заступник начальника слідчого управління поліції області Олександр Лук’янчук та начальник сектору ювенальної поліції області Інна Остапович.

Також ліцеїсти відвідали музей історії органів внутрішніх справ Волині. Ознайомилися із архівними матеріалами та експонатами про діяльність волинських правоохоронців.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: