17:55, 01 Вересня 2021

Волинські поліцейські провели перші уроки безпеки в школах області

Ювенальні поліцейські області взяли участь у святкових лінійках, приурочених початку навчального року, привітали дітей і вчителів із Днем знань.

Про це повідомляють на веб-сайті поліції Волині.

У рамках акції «Відведи дитину до школи» 20 діток, які опинилися в складних життєвих обставинах, пішли до школи не тільки з батьками, а й з правоохоронцями. Поліцейські супроводжували їх до навчального закладу на службовому автомобілі, окрім цього, ювенали подарували школярикам канцелярське приладдя, яке допомагатиме їм у навчанні.

Також у деяких навчальних закладах області поліцейські вже провели перші уроки безпеки та заняття патріотичного спрямування. Під час занять правоохоронці розповіли дітям основні правила особистої безпеки та дорожнього руху й наголосили на важливості їх дотримання. Разом з дітками й обговорили різноманітні небезпечні ситуації, в які можна потрапити дорогою до школи чи додому, або перебуваючи без супроводу дорослих. Зазначимо, що до 10 вересня подібні уроки планують провести в усіх навчальних закладах області.

Зичимо у новому навчальному році оптимізму, натхнення, завзяття для школярів й студентів, батькам бажаємо зберігати спокій та запасатися терпінням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: