12:02, 02 Жовтня 2020

Волинські податківці виявили нелегальну заправку

У ході фактичних перевірок суб’єктів господарювання, проведених в рамках операції «Акциз-2020» 1 жовтня 2020 року працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області встановили факти реалізації та зберігання пального без наявності відповідних ліцензій  на території м. Горохів Волинської області.

Про це повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Волинській області.

Так, працівники управління контролю за підакцизними товарами встановили, що на території підприємства в м. Горохів декілька суб’єктів господарської діяльності здійснювали реалізацію та зберігання пального без придбання відповідних ліцензій. Виявлення даних порушень стало можливим завдяки моніторингу на ринку реалізації підакцизної продукції працівниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Волинській області на території Горохівського району.

Працівники Головного управління ДФС у Волинській області під час проведення контрольно-перевірочних заходів вилучили з обігу понад 2500 літрів пального на суму понад 50 тис. гривень. Очікувана фінансова санкція за дані порушення 2 млн. гривень.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання пального та фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти  за номерами телефонів у м. Луцьк (0332) 777102 (чергова частина ГУ ДПС у Волинській області), або (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області). Своє повідомлення Ви можете також надіслати поштою за адресою:  м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: