09:42, 27 Лютого 2023

Волинські платники податку на прибуток у січні спрямували до бюджету понад 30 мільйонів гривень

Господарюючі суб’єкти Волині (без врахування великих платників податків) у січні сплатили до бюджетів усіх рівнів 31,2 мільйона гривень податку на прибуток.  Це на 20,4 мільйона гривень  більше, ніж у січні торік.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Перший вагомий позитив у сплаті податку на прибуток на початку фінансового року у Головному управлінні ДПС у Волинській області пояснюють досить вдалою адаптацією бізнесу до діяльності в умовах воєнного стану та якісним адмініструванням з боку фахівців ДПС.

«Економічні виклики, які постали із початком військового агресії рф, стали справжнім випробуванням для всіх без винятку платників податків. Втім, навіть за надзвичайних обставин, господарюючі суб’єкти Волині успішно скоригували свої бізнес-плани та у переважній більшості виконують податкові зобов’язання своєчасно. Безумовно, що така відповідальність та виваженість волинських платників заслуговує на найвищу оцінку та повагу з боку суспільства», – зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що зі свого боку ДПС приділяє максимум уваги підприємствам, які шляхом декларування фіктивних збитків намагаються мінімізувати сплату податку на прибуток.

«Податкова поведінка так званих мінімізаторів – неприпустима в умовах, коли  країна потребує фінансової стабільності задля протидії агресії ворога. У межах наданих повноважень податкова служба активно протидіє спробам несплати податків. Захист суверенітету і незалежності держави повинен мати належне фінансове забезпечення», – підсумував Сергій Лисеюк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: