10:11, 26 Липня 2022

Волинські підприємства спрямували до держбюджету 428 мільйонів гривень податку на прибуток

За підсумками першого півріччя цього року на Волині фіксують ріст сплати податку на прибуток. Зокрема, волинські підприємства (без врахування великих платників податків) протягом січня-червня 2022 року перерахували до держбюджету 428 мільйонів гривень податку на прибуток. 

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума сплаченого податку на прибуток на 19 % перевищує аналогічні показники минулого року.

Позитивна динаміка надходжень податку на прибуток в області за підсумками шести місяців поточного року переконує в ефективності податкового моніторингу та адміністрування з боку ДПС.

«Окрім якісного податкового супроводу, що включає  аналіз результатів діяльності господарюючих суб’єктів, податкова служба налагодила конструктивний діалог з представниками реального сектору економіки.  Ми розуміємо, що зараз зберегти прибутковість бізнес-проектів підприємствам надзвичайно складно. Втім, обставини воєнного часу вимагають особливої відповідальності від платників податків, а від податкової служби – активної протидії можливим спробам звітування про фіктивну збиткову діяльність», – зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Кондратюк.

Посадовець підкреслив, що в умовах адаптації підприємництва до діяльності в умовах воєнного часу, важливо забезпечити рівні конкурентні умови для легального бізнесу, який наповнює бюджет.

Захист  суверенітету і незалежності держави передбачає належне фінансове забезпечення, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: