19:51, 01 листопада 2021

Волинські підприємці та громадяни успішно опановують електронний формат спілкування з ДПС

За підсумками трьох кварталів 2021 року волинські підприємці подали в електронному вигляді 91 відсоток звітних документів.  Тим часом, громадяни через Електронний кабінет ДПС надіслали на опрацювання 34 % декларацій, а особи котрі проводять незалежну професійну діяльність – 80 %.

Статистика переконує, що платники податків — фізичні особи впевнено опановують електронний формат спілкування з ДПС і застосовують сучасні електронні технології у своїй діяльності, — констатують у ГУ ДПС у Волинській області.

«Електронний документообіг поступово і впевнено замінює паперові звіти, оскільки навіть найбільш консервативна група наших платників дедалі активніше звітується через Електронний кабінет. Доступність, зручність і простота – це ті переваги, які дозволяють кожному користувачу Електронного кабінету  економити час та інші ресурси при поданні звітів», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Власне жодних проблем при формуванні і поданні декларації не повинно бути в громадян, котрі вирішать скористатися правом на податкову амністію.

«Одноразове добровільне декларування передбачає подання декларації лише засобами телекомунікаційного зв’язку. Щоб подати одноразову добровільну декларацію треба пройти реєстрацію в Електронному кабінеті з ключем електронного цифрового підпису. Запрошую волинян, котрі мають активи, які набуті без сплати податків, не ігнорувати права на податкову амністію», — наголошує Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: