13:03, 01 Вересня 2020

Волинські підприємці 70 % звітних документів подають в електронному вигляді

Волинські підприємці-фізичні особи досить успішно опановують електронний формат спілкування з податківцями. Зокрема, за підсумками семи місяців 2020 року 70 % від усіх звітних документів підприємці-фізичні особи Волині до органів ДПС подали за посередництвом Електронного кабінету.

Про це інформують у секторі комунікацій Головного управління ДПС у Волинській області.

«Паперовий документообіг створює чимало незручностей при поданні, опрацюванні та зберіганні звітних даних. Тож цілком виправдано, що бізнес переорієнтовується на більш зручний електронний формат взаємодії з контролюючим органами. Вже цього року із 200 тисяч декларацій підприємці-фізичні особи 140 тисяч подали на опрацювання ДПС у електронному вигляді», — розповіла начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців запевнила, що робота в Електронному кабінеті не вимагає спеціальної підготовки. Втім, підприємці повинні обов’язково мати електронний цифровий підпис, який можна отримати у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

«Від моменту обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19  щомісяця кількість підприємців-фізичних осіб, котрі надають перевагу електронному формату звітування, зростає. Електроні сервіси ДПС постійно здобувають нових прихильників. Громадяни та представники підприємництва  розуміють, що безконтактна взаємодія – комфортна і безпечна, що особливо актуально у період коронакризи», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: