09:11, 30 Січня 2020

Волинські ОТГ освоїли інфраструктурну субвенцію на 99 %

Освоєння інфраструктурної субвенції об’єднаними територіальними громадами у 2019 році – 99 %.

Про це інформують у Волинській ОДА.

У 2019-му році для Волинської області ця субвенція становила 126 млн 361 тис. 300 грн, яку пропорційно розділили відповідно до площі та кількості населення між 50-ма ОТГ області. Загалом реалізували 198 проєктів.

Про це розповів начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Микола Томчук під час оперативної наради, яка відбулася 28 січня цього року під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка.

В процесі реалізації інфраструктурних проєктів деяким ОТГ вдалося зекономити кошти, на які вони написали додаткові проєктні заявки. Таким чином, ще 38 проєктів реалізували внаслідок економії.

«Стовідсотково освоїли кошти інфраструктурної субвенції 23 об’єднанні територіальні громади, – розповів Микола Іванович. – Серед лідерів освоєння цих коштів громади Луцького – 6, Любомльського – 2, Ковельського – 4, Володимир-Волинського – 2, Ківерцівського – 2, Турійського – 2, Іваничівського – 1, Локачинського – 1, Маневицького – 1, Старовижівського – 1 та Шацького – 1 районів».

За словами Миколи Томчука є територіальні об’єднанні громади, які не зуміли освоїти кошти інфраструктурної субвенції в повному обсязі. Таких громад – 27. Рівень освоєння фінансового ресурсу у таких громадах на рівні 96 – 99 відсотків.

«Невикористаними залишилися 1 млн 348 тис. 327 грн. Це лише 1 відсоток від загальної суми субвенції з державного бюджету», – наголосив посадовець.

Кошти державної субвенції спрямували на будівництво та реконструкцію закладів освіти, медицини та адмінприміщень, капітальний ремонт вулиць та встановлення вуличного освітлення, покращення спортивної інфраструктури об’єднаних громад та купівлю спецтехніки.

Як зазначив Микола Іванович, причини такої ситуації різні. Це і несприятливі погодні умови, невчасно проведенні тендерні закупівлі тощо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: