13:05, 23 Лютого 2020

Волинські ОТГ дізналися як розповісти громаді про виконання бюджету

20 лютого 2020 року у Волинському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся семінар, який буде присвячений підготовці та публічному представленні звіту про виконання бюджету об’єднаної територіальної громади.

Про це інформує Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою»

Учасниками семінару «Особливості підготовки та публічного представлення звіту про виконання бюджету ОТГ за 2019 рік. Практичні аспекти здійснення оцінки ефективності бюджетних програм» стали голови об’єднаних територіальних громад, керівники фінансових відділів, бухгалтери, голови ОТГ.

Директор Волинського РО Програми «U-LEAD з Європою» Анатолій Пархом’юк розповів, що важливо створювати стійкі середовища для місцевого управління, а також визначити, наскільки бюджет був ефективим, чи громада не працює в «ручному режимі», чи доповнюють одне одного стратегія і бюджет.

Також він представив присутнім «Путівник керівника»- посібник, який експерти Програми «U-LEAD з Європою» розробили для лідерів громад та інші матеріали.

Тренером семінару виступив Анатолій Матвіюк, радник з питань муніципальних фінансів та управління Волинського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою». Він зауважив, що публічне  представлення звіту про виконання бюджету ОТГ важливе для органу місцевого самоврядування, жителів громади, бізнесу тощо.

Під час заходу присутні дізналися про те, чому публічний звіт про виконання бюджету важливий для ОМС, як правильно підготувати та оприлюднити Звіт про виконання бюджету, щоб його зрозуміли жителі громади, у якій формі краще за все представляти звіт мешканцям громади, моніторинг та оцінку ефективність бюджетних програм. та практичні аспекти оцінки ефективності бюджетних програм.

Нагадаємо, що Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: