20:02, 05 Червня 2022

Волинські лісівники відзначили День охорони довкілля

Сьогодні, 5 червня, світ відзначає День охорони довкілля. Одна із найважливіших дат в екологічному календарі.  Так, ми не можемо вплинути на хвору свідомість окупанта, щоб припинити знищувати ліси нашої країни. І ми з жахом читаємо інформацію про пожежі, які через постійні обстріли виникають на Сході та Півдні країни. Але ми зобов’язані навчитися відповідальності перед природою.

Про це повідомляє у «Фейсбук» Волинське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Напередодні цієї дати та безпосередньо сьогодні лісівники Волині долучилися до заходів, які тривають в усьому світі.

Маленькими буденними справами. Які дуже важливі вже і зараз у цьому місці, де ми разом живемо.

Спілкувалися з громадянами під час патрулювань лісовими масивами, на рекреаційних пунктах. Провели тематичні заходи з дітьми та молоддю.

Крім того, оновили інформаційні знаки та стенди, які кожному з нас нагадують про важливі дрібнички – бути обережними з вогнем, не забувати прибрати після себе. Берегти природу.

«Сьогодні – ще одна прекрасна нагода через реальні дії нагадати, що ми всі живемо на одній планеті і забруднюючи та завдаючи будь-якої шкоди природі, ми шкодимо у першу чергу собі.

У ДП «Колківське лісове господарство» відбулися зустрічі з учнями шкільних лісництв та молодіжним активом безпосередньо на свіжому повітрі.

Спільно із Рій «Козацька надія» Маневицького ліцею № 1 імені героя України Андрія Снітка на території дендрологічного парку обговорили проблеми, які ми маємо, а також можливість кожного знайти для себе шляхи покращення навколишнього середовища. Обговорили, як впливає війна на стан нашого довкілля та скільки часу необхідно, щоб виправити ситуацію.

Тематична зустріч відбулася у Микитичівському шкільному лісництві – провели її працівники ДП «Володимир-Волинське ЛМГ».

Такі ж зустрічі з першими помічниками лісівників – вихованцями учнівських лісництв – провели у ДП «Любешівське ЛМГ», ДП «Ківерцівське ЛГ», ДП «Ковельське ЛГ», ДП Камінь-Каширське ЛГ», ДП «Городоцьке ЛГ», ДП «Любомльське ЛГ».

У ДП «Маневицьке ЛГ», окрім іншого, разом із дітьми лісівники на території Галузійського лісництва провели невеличку толоку – працівники покосили газон, а діти допомогли її зібрати, підмели бруківку навколо лісництва. Доглянута територія і далі милує око усіх місцевих жителів, так як лісництво є його окрасою.

На Ратнівщині з ініціативи лісівників місцева активна молодь долучилася до прибирання рекреаційних пунктів. Для лісівників – заходів пожежної безпеки. Для всіх громадян – місця відпочинку та комфортного спілкування з природою.

Такі на перший погляд дрібні справи, які лісівники Волині давно зробили гарною традицією, завжди дають реальний результат», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: