21:18, 04 Травня 2023

Волинські легкоатлети отримали відзнаки обласної влади

Перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук спільно із начальником ОВА Юрієм Погуляйком, його заступниками та депутатом облради, керівником регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктором Галаном-Влащуком вручили відзнаки провідному волинському параатлету Ярославу Окапінському та його тренеру Андрію Рожку, а також срібному призеру чемпіонату світу з легкої атлетики серед ветеранів з метання спису Миколі Оніщуку.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

З нагоди успішного виступу на міжнародному кваліфікаційному турнірі World Para Athletics GrandPrix, 14th Fazza International Para Athletics Championships, що відбувся цьогоріч у м. Дубаї, учасника XVI літніх Паралімпійських Ігор, переможця та призера чемпіонатів України, Європи та світу Ярослава Окапінського відзначили подякою голови обласної ради. За професійну підготовку спортсмена таку ж відзнаку отримав його наставник – директор та тренер-викладач з легкої атлетики ОДЮСШ для осіб з інвалідністю Андрій Рожок. Відзнаку ОВА також вручили члену національної збірної команди України з легкої атлетики серед ветеранів, який з 1990 року представляє Волинь на змаганнях з ветеранського спорту та є 15-ти разовим чемпіоном України серед ветеранів в метанні спису, Миколі Оніщуку. Він встановив сім національних рекордів серед ветеранів в метанні спису, а у квітні цього року став срібним призером ветеранського чемпіонату світу з легкої атлетики. Виручені за здобуті медалі кошти, а також грошову винагороду від обласного осередку НОК України, спортсмен вирішив переказати на потреби Збройних Сил України.

«Сьогодні дуже тепла зустріч. Вона свідчить, що звитяги наших спортсменів не підвладні ні віку, ні проблемам зі здоров’ям, ні війні. Вони достойно презентують Волинь та Україну та виборюють найвищі нагороди на престижних міжнародних змаганнях. Чим також виконують дуже важливу дипломатичну місію, коли прославляють нашу державу в такий складний час і цим самим наближають українську перемогу», – підкреслив звертаючись до присутніх перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Він також зазначив, що під час турніру в Дубаї тримав постійний зв’язок із тренером параатлета Андрієм Рожком.

«Я щодня отримував найсвіжішу інформацію про здобуті високі нагороди Ярослава Окапінського. Тому мені вдвічі приємніше вручати сьогодні йому та наставнику ці відзнаки обласної ради. Знаю, що ви уже готуєтеся до виступів на чемпіонаті світу, який відбудеться у Парижі, а по тому – й до участі у Паралімпійських іграх. Перефразовуючи відомий вислів, я щиро бажаю вам побачити Париж і перемогти!», – наголосив він.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: