19:00, 07 Грудня 2019

Волинські капелани у Києві розповіли про свій досвід служіння

У Києві відбулася презентація книги «Капелани. На службі Богу і Україні», у якій взяли участь головний військовий капелан Волинської єпархії ПЦУ протоієрей Михайло Бучак та військовий священник протоієрей Олександр Вронський.

Про це інформують на сайті Волинської єпархії ПЦУ.

Під час представлення альманаху душпастирі поділилися із присутніми своїм досвідом несення капеланської служби. Адже їх розповіді теж опублікували в цій книзі. Як розповів о. Олександр, минулого року представники Інституту національної пам’яті взяли у капеланів інтерв’ю, зокрема в нього та о. Михайла, й на основі цих свідчень написали книгу.

Організували захід Український інститут національної пам’яті та Синодальне управління військового духовенства. Презентація відбулась у приміщенні Київської православної богословської академії.

Книга «Капелани. На службі Богу і Україні» містить спогади військових священнослужителів різних конфесій, які від початку війни на сході України здійснювали душпастирське служіння серед наших воїнів. Укладачі книги – співробітниці Інституту Тетяна Ковтунович і Тетяна Привалко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: