22:14, 05 Липня 2021

Волинські громади запросили пройти освітній курс «Як громаді стати цифровою»

Пройти безплатне навчання «Як громаді стати цифровою» закликала заступниця голови ОДА Вікторія Левчук під час наради з представниками територіальних громад, що відбулася у режимі відеоселектору сьогодні, 5 липня.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Зокрема, як відзначила Вікторія Левчук, Міністерство цифрової трансформації України розробило новий освітній курс «Як громаді стати цифровою». Безплатно пройти навчання можна на порталі Дія.Цифрова освіта. Детальніше за посиланням.

Курс пропонує практичні рекомендації та інструменти цифровізації на рівні територіальної громади. Учасники навчання зможуть дізнатися, з чого розпочинається цифрова громада; як створити вебсайт; що таке брендинг; як контент (фото, тексти, презентації) впливає на цифровий імідж; як громаді налагодити зв’язок із цільовими аудиторіями через соцмережі; що таке цифрова партиципація; із чого розпочати стратегію цифровізації та зробити перші кроки у запровадженні кібербезпеки.

8 серій тривалістю 6-9 хвилин.

«Цей серіал – це покрокові рекомендації як побудувати присутність вашої громади у мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Закликаю активно долучитися до проходження цього курсу. Він є дуже легким і допоможе вам розвивати ваші сторінки у соцмережах та налагодити успішну комунікацію із населенням», – наголосила заступниця голови ОДА.

За інформацією Вікторії Левчук, на сьогодні вже близько 30-ти ТГ області визначили відповідального за цифрову трансформацію у громаді, заповнивши відповідну анкету для Міністерства цифрової трансформації України. Це необхідно для налагодження прямої співпраці між Мінцифрою та громадами області.

Тож заступниця очільника області подякувала за проведену роботу представникам громад, котрі визначили відповідального. Серед них: Голобська, Головненська, Городищенська, Горохівська, Дубівська, Камінь-Каширська, Ківерцівська, Ковельська, Колківська, Локачинська, Луцька, Любешівська, Мар’янівська, Нововолинська, Оваднівська, Ратнівська, Смідинська, Цуманська, Олицька, Павлівська, Рожищенська, Самарівська, Торчинська, Турійська, Устилузька та Шацька територіальні громади.

Окрім цього, Вікторія Левчук зауважила, що буде корисно пройти цей курс саме відповідальним за цифрову трансформацію громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: