10:11, 20 Липня 2022

Волинські громади запрошують до участі у новій програмі транскордонного співробітництва

Програму транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, яка діяла на території області до повномасштабної війни, продовжать, але вже в рамках співпраці між Польщею та Україною Interreg NEXT Польща-Україна 2021-2027.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій, йдеться на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

У ній зможуть взяти участь громади, органи державної та регіональної влади, рятувальні служби, керівні органи природоохоронних територій, лісові господарства, медичні, освітні і культурні заклади, товариства та організації сприяння активізації економіки і громадські організації. Загальний кошторис програми становить 187,5 тисяч євро.

Як зазначила директорка департаменту зовнішніх зносин, залучення інвестицій та з питань туризму і курортів ОВА Вероніка Бальбуза, Програма фокусуватиметься на п’яти пріоритетах: довкілля, здоров’я, туризм, співпраця та кордони.

«Це чудова можливість для волинських громад залучити кошти на реалізацію проектів, тому нам потрібно їх ознайомити з напрямками роботи оновленої Програми та заохотити до участі», – зазначила голова постійної депутатської комісії Юлія Вусенко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: