14:30, 26 Лютого 2021

Волинські громади турбуються про безпеку

Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою» провів для громад області онлайн-семінар на тему: «Громадський порядок та безпека».

З громадами працювали: Аґнєшка Пясецька, експертка з цивільного захисту Програми «U-LEAD з Європою», Ольга Кірєєва, радниця Дніпропетровського РО Програми «U-LEAD з Європою» та Андрій Курко, радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Київського РО Програми «U-LEAD з Європою».

Через коронавірусні обмеження захід відбувся в онлайн-форматі.

Новосформовані громади повинні зрозуміти своє місце в національній системі цивільного захисту та сфери повноважень спеціалістів (підрозділів) відповідальних за цивільний захист в громаді. Навчитись всебічно оцінювати ризики в громаді та визначати, які фактори впливають на безпекову ситуацію.

«Цінним для наших громад є досвід та практичні кейси, які можуть запропонувати нам експерти. Дуже важливим для громад є чітке розуміння способів організації громадської безпеки, зокрема алгоритми створення добровільних пожежних команд, центрів безпеки в громадах», — зауважив Анатолій Пархом’юк, керівник Волинського РО Програми «U-LEAD з Європою».

Представники громад обмінялись практичним досвідом функціонування добровільних пожежних команд. Про свої «історії успіху», виклики та мотивацію розповіли Сергій Фіть (Павлівська ТГ), Антон Марцинішин (Вишнівська ТГ) та Михайло Денисюк (Любешівська ТГ).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: