11:38, 16 Грудня 2021

Волинські громади отримають підтримку у розробці стратегій розвитку

Нещодавно стали відомі громади, яким експерти «U-LEAD з Європою» допоможуть розробити стратегії розвитку. Загалом було відібрано 96 територіальних громад з усіх областей України. У Волинській  області експертну підтримку з розробки стратегії розвитку отримають Нововолинська, Ковельська, Турійська та Ратнівська громади. 

Про це повідомляють у Регіональному офісі U-LEAD у Волинській області.

«Важливо, щоб стратегія була «живим» документом, який громади зможуть використовувати в повсякденній роботі та презентувати партнерам. Територіальні громади заявили про свою активність та готовність пройти це непростий шлях стратегічного планування», – підкреслив Анатолій Пархом’юк, керівник регіонального офісу U-LEAD у Волинській області.

У рамках навчальної програми будуть проведені семінари та тренінги щодо підготовки стратегії. Також здійснюватиметься експертний супровід та консультації для підготовки до засідань робочої групи та виконання завдань між ними. Робота в групах супроводжуватиметься обміном досвідом з іншими громадами, які теж розробляють стратегії їх розвитку.

З територіальними громадами, відібраними для участі в програмі, працюватимуть експерти з розробки стратегій місцевого розвитку U-LEAD Зеновій Сірик та Володимир Крижанівський.

«Для мене велике задоволення працювати з громадами над стратегіями їхнього розвитку. Віримо, що нам все вдасться, оскільки за територіальним  громадами майбутнє», – зазначив Зеновій Сірик.

Співпраця з U-LEAD у зазначеному напрямку передбачає річний навчальний онлайн-цикл із покрокової розробки стратегії розвитку.

«Ми маємо створити абсолютно нову модель соціально-економічного розвитку нашої громади. Ми досліджуємо нашу територію, вивчаємо можливості, проводимо опитування серед жителів громади та готуємо аналітику. Вже провели декілька стратегічних сесій та визначили основні напрямки розвитку. Для нас дуже цінна експертна допомога у цьому процесі», – ділиться Юлія Лефтер, заступниця голови Нововолинської громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: