20:49, 16 Серпня 2023

Волинські фермери – для перемоги: депутати облради вивчали досвід аграріїв

У рамках дня депутата обранці волинської громади відвідали одне із фермерських господарств Турійської громади.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

У галузі тваринництва агропідприємство працює з 2016 року і спеціалізується на молочному виробництві – тут утримується 1800 голів худоби. З кожної корови упродовж року отримують понад 12 тисяч літрів молока. Минулоріч господарство реалізувало без малого 500 тонн м’яса, а також 160 нетелів, в тому числі і за кордон.

Щоб отримати такі результати для корів створили досі не бачені у селах умови.

«До нас на Турійщину приїжджають переймати досвід європейці. І нам не соромно показати результати своєї праці та вчергове довести, що у маленькому селі, в невеличкій громаді українці можуть створити чудову ферму, вести бізнес і мати вражаючий ефект. Плануємо побудувати ще один корівник на 700 голів», – зазначив депутат обласної ради, голова фермерського господарства Володимир Яренчук.

Очільник депутатського корпусу Волиньради Григорій Недопад високо оцінив роботу фермерів та їхніх господарств.

«Наші фермери – наша гордість. Ці люди зранку і до пізнього вечора працюють задля забезпечення волинян і всієї України молоком та м’ясом. Крім того, з початку повномасштабного вторгнення саме фермери першими надавали необхідну важку техніку військовим для створення оборонних рубежів, передавали сотні тон продуктів харчування для мешканців деокупованих і прифронтових міст і сіл, приймали тимчасово переміщених осіб та продовжували працювати. Вірю, що завдяки кожному з них перемога України стане ще ближчою», – наголосив Григорій Недопад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: