17:01, 12 Грудня 2019

Волинські дороги підготували до зимового періоду

Учасники оперативної наради, що відбулася під керівництвом голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка 10 грудня, обговорили стан готовності дорожнього господарства до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 років.

Про це повідомляють на сторінці Волинської ОДА у “Фейсбук”.

Начальник Служби автомобільних дорог у Волинській області Анатолій Посполітак розповів, що з метою своєчасної і якісної підготовки дорожніх господарств до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років Служба автомобільних доріг у Волинській області проаналізувала роботу дорожнього комплексу області у зимовий період минулих років.

“В рамках підготовки до зими підрядні організації провели роботи з ремонту, фарбування та обладнання по мірі потреби проблисковими маячками та світлоповертальними шевронами 250 одиниць снігоочисної техніки і 79 одиниць обладнання до неї. Станом на 06 грудня 2019 року підготували 250 одиниць техніки та 79 одиниці навісного обладнання”,– розповів головний дорожник області.

Окрім цього, для забезпечення безперебійного транспортного руху на дорогах області на балансі Служби автомобільних доріг є піщано-соляної суміші, солі з антизлежувачем, підготували 750 тонн холодних сумішей для ліквідації аварійної ямковості. Для складування протиожеледних матеріалів привели в належний стан 3 стаціонарні та 34 тимчасові площадки.

“Для складування протиожеледних матеріалів привели в належний стан 3 стаціонарні та 34 тимчасові площадки, визначили 34 місця відстою транспортних засобів, на яких можна розмістити близько 2082 автомобілі. Також встановили 389 комплектів знаків «Слизька дорога» на автомобільних дорогах загального користування державного значення. Підрядні підприємства заготовили паливно-мастильних матеріали в кількості: 8,4 т бензину та 21,09 т дизпалива”, – наголосив начальник Волиньавтодору.

Своєю чергою, т.в.о. начальника департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Довгополюк наголосив, що в разі погіршення погодних умов (сильні снігопади, хуртовини, заметілі інші природні явища та стихійні лиха), для недопущення перебоїв у русі автотранспорту автомобільними дорогами загального користування місцевого значення, окрім основних підрядних організацій залучатимуть техніку і механізми інших організацій області, на договірних умовах залучать 34 одиниці техніки.

“Для того щоб зменшити ризики утворення заметів на дорогах загального користування під час сильних хуртовин підготували 1800 м. п. снігозатримуючих щитів. З яких уже встановили 1620 м.п. Окрім цього, працівники департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації в осінньо-зимовий період проводять постійний моніторинг погодних умов по Волинській області щодо ймовірних циклонів. Також налагодили тісну співпрацю зі Службою автомобільних доріг у Волинській області, автостанціями, перевізниками що забезпечують пасажирські перевезення з метою оперативного обміну інформацією про стан проїзду, введення відповідних обмежень або закриття руху на дорогах загального користування для дієвого та своєчасного реагування на надзвичайну ситуацію, що може виникнути в області”, – розповів посадовець.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: