10:09, 25 Лютого 2020

Волинські депутати хочуть, щоб Маневицька ЦРЛ була опорною

Депутати Іван Киричик та Людмила Кирда у своєму запиті висловили позицію, чому необхідно, аби Маневицька ЦРЛ стала опорною.

Про це йдеться на сайті Волиньради.

“Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.01.2020 №23 затвердили перелік опорних закладів охорони здоров’я Волинської області, серед яких відсутня Маневицька районна лікарня.

Однією з головних умов формування переліку є доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати одну годину. Визначений перелік опорних закладів по Волинській області абсолютно не враховуваний для отримання медичних послуг жителями Маневицького району, від абсолютної більшості населених пунктів району можна доїхати автомобільними шляхами відповідно за 1,5 – 2,5 години.
У Маневицькому районі проживає 54093 жителів, понад 14 тисяч дитяче населення, 33215 жителів району є потерпілими в наслідок Чорнобильської катастрофи, а також значна частина району відноситься до зони спостереження Рівенської АС, де в разі надзвичайної ситуації Маневицька лікарня однією з перших повинна надати невідкладну медичну допомогу.

На думку жителів району відбір лікувальних закладів області для включення до переліку опорних проходив непрозоро без жодного обговорення у громадському та медичному середовищі. У зв’язку з недотриманням законодачо нормативних актів в частині створення опорних закладів охорони здоров’я прошу Вас, шановний Юрію Михайловичу, звернутися до КМУ щодо включення до переліку опорних закладів охорони здоров’я у Волинській області КП «Маневицька центральна районна лікарня», – пише  Іван Киричик своєму запиті, адресованому голові Волинської обласної державної адміністрації Юрію Погуляйку для розгляду і вирішення по суті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: