09:37, 16 Квітня 2020

Волинські децентралізатори навчають онлайн

Через пандемію коронавірусу та карантинні обмеження волинські децентралізатори не лише надають консультації волинським об’єднаним територіальним громадам з юридичних, фінансових та інших питань у дистанційному форматі, але й проводять онлайн-навчання для представників ОТГ.

Про це інформує Волинський регіональний офіс Програми «U-LEAD з Європою».

Днями радник з питань муніципальних фінансів та управління Волинського РО Програми «U-LEAD з Європою» Анатолій Матвіюк провів для голів, бухгалтерів, керівників фінансових відділів волинських ОТГ онлайн-семінар під назвою «Управління власними фінансовими ресурсами органів місцевого самоврядування».

Метою семінару було визначення повноваження рад щодо встановлення місцевих податків і зборів та обговорення особливостей регуляторних процедур при прийнятті рішень про місцеві податки та збори.

Під час заходу поспілкувалися про новації законодавства щодо місцевих податків у 2020 році; заходи з мінімізації втрат місцевих бюджетів внаслідок введення надзвичайної ситуації та звільнення окремих платників від сплати місцевих податків; повноваження рад щодо встановлення місцевих податків і зборів; особливості регуляторних процедур при прийнятті рішень про місцеві податки та збори.

Завершився семінар спільним обговоренням розглянутих під час заходу тем та відповідями на запитання учасників.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: