10:14, 27 Червня 2021

Волинська та Рівненська обласні ради підписали Меморандум про співпрацю

Голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та очільник Рівненської обласної ради Сергій Кондрачук підписали Меморандум про співпрацю.

Про це інформують на сайті Волинської обласної ради.

У документі йдеться про співпрацю між керівництвом Рівненської та Волинської обласних рад у сфері розвитку місцевого самоврядування, охорони здоров’я, екології та навколишнього середовища, освіти та науки а, також, в частині залучення інвестицій.

Підписання меморандуму відбулося в рамках робочого візиту делегації Волинської обласної ради на Рівненщину 24 червня.

У Меморандумі зазначається, що сторони розвиватимуть співпрацю за такими напрямами:

– розвиток місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади;

– екологія та охорона навколишнього природного середовища;

– освіта, наука, культура та охорона здоров’я;

– розвиток фізичної культури та спорту;

– інвестиції та розвиток ділової активності, у тому числі з питань спільного залучення міжнародної технічної допомоги.

Крім того, керівники двох областей домовилися спільно здійснювати заходи щодо координації дій, спрямованих на зростання соціально-економічного потенціалу громад, організації проведення спільних заходів: конференцій, семінарів, виставок, робочих зустрічей та інших заходів, в тому числі міжнародних, спрямованих на вирішення питань, що становлять взаємний інтерес; здійснювати обмін інформацією щодо досвіду успішного виконання повноважень органами місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад.

“Нам цікаво переймати досвід Волині в частині розвитку територіальних громад, а також в частині удосконалення бюджетного процесу. Зокрема, пишаємось тим, що нещодавно ми прийняли бюджетний регламент. Ця ініціатива запозичена у волинських колег. Також, ми плануємо розпочати бюджетні слухання, які проводять на Волині, аби чітко розуміти роботу та витрати комунальних підприємств нашої області”, — зазначив Сергій Кондрачук.

Григорій Недопад підкреслив, що теж мають чому повчитися у рівненських колег:

“Нам є чому повчитися у рівненських колег, зокрема щодо розвитку позашкільної освіти. Крім того, ми спільно будемо працювати над тим, аби бути готовими до передачі повноважень президентської гілки влади в частині створення виконкомів”.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: