23:15, 28 Вересня 2020

Волинська спортсменка виборола золоту медаль на Кубку світу з веслування

З 25 по 27 вересня проходив Кубок світу з веслування на байдарках і каное у місті Сегед, що в Угорщині. Українська збірна здобула 8 медалей: 3 золоті, 2 срібні, 3 бронзові та посіла 6 місце у медальному заліку.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

Серед спортсменів, які здобули першість у змаганнях, золоту медаль також виборола волинська веслувальниця Марія Повх у байдарці – четвірці на дистанції 500 м, разом із Марією Кічасовою – Скорик, Людмилою Кукліновською, Анастасією Тодоровою з результатом 1.33,86.

Окрім того, спортсменка посіла високе 5 місце у байдарці – двійці на дистанції 200 м мікс та 6 місце у байдарці – двійці на 500 м.

Також показав гарний результат волинян Юрій Вандюк, посівши 6 місце у каное-двійці на дистанції 1000 м та 7 місце у каное-одиночці на дистанції 1000 м.