22:31, 24 Вересня 2020

Волинська школа отримала нові телевізори

Машівській НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» забезпечили п’ятьма телевізорами (smartTV). Вручити таку необхідну для сучасного навчального закладу 23 вересня 2020-го року до школи техніку завітав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Саме перед головою ОДА порушив це питання директор школи Микола Оніщук у червні поточного року, коли очільник області з робочим візитом перебував у Любомльському районі.

Тоді ж Юрій Погуляйко прийняв запрошення освітян і відвідав місцеву школу с. Машів. До слова, голову облдержадміністрації тоді дуже вразив господарський підхід та ініціативність директора та трудового колективу школи. Адже, як розповів Микола Оніщук, окрім фінансової допомоги з відділу освіти, багато зробили власними силами, зокрема внутрішніх ремонтних робіт. Тож директор школи провів екскурсію та показав роботу, проведену за літо.

Так, у школі на сьогодні є усе необхідне матеріально-технічне забезпечення. Єдине, чого не вистачало – телевізорів.

Особливо напередодні проведення на базі школи (не) конференції міні-EdCamp Mashiv на тему: «Які сьогодні потрібні вчитель / вчителька?». Відбудеться захід, у якому візьмуть участь 150 педагогів з усієї України, у листопаді поточного року з метою підвищення кваліфікації вчителів у форматі EdCamp.

«Педагогам бажаю натхнення та енергії навчати, а учням – здобувати лише якісну освіту. Сподіваюся телевізори вам у цьому допоможуть. Приємних вам новин та гарних оцінок», — сказав голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: