20:03, 06 Травня 2023

Волинська бригада отримала відзнаку «За мужність та відвагу»

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про нагородження відзнакою «За мужність та відвагу» трьох бригад Збройних сил України, серед яких 14 ОМБР мені князя Романа Великого.

Як передає «Укрінформ», відповідний указ № 265/2023 опублікували на сайті глави держави.

Згідно з документом, Президент постановив нагородити з метою гідного вшанування мужності та героїзму, виявлених під час захисту державного суверенітету, незалежності, територіальної цілісності України почесною відзнакою “За мужність та відвагу” три бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Так, почесною відзнакою “За мужність та відвагу” він відзначив 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду “Едельвейс”, 14-ту окрему механізовану бригаду імені князя Романа Великого та 56-ту окрему мотопіхотну Маріупольську бригаду.

6 травня Президент Володимир Зеленський від імені українського народу подякував піхотинцям за звитягу та самовіддане виконання військового обов’язку, мужність, стійкість і самопожертву у боях з російським агресором.

6 травня українські піхотинці відзначають професійне свято – День піхоти Збройних сил України, яке встановив у 2019 році тодішній Президент Петро Порошенко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: