20:43, 19 Березня 2020

Волиньрада звернеться до місцевих рад щодо протидії коронавірусу

Звернення до голів районних рад, міських, селищних, сільських голів та голів об’єднаних територіальних громад Волинської області щодо надзвичайної ситуації, що складається навколо загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-1 розглянуть під час позачергової сесії облради.

Пленарне засідання позачергової сесії запланували на 20 березня.

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією, що складається навколо загрози поширення коронавірусної інфекції COVID-19, усі можливі кошти обласного бюджету (в т.ч. раніше передбачені на капітальні видатки) спрямовуються на превентивні заходи та боротьбу з небезпечною інфекцією.

Загроза швидкого та легкого поширення інфекції вимагає від усіх гілок влади здійснювати карантинні та інші обмежувальні заходи, а від громадян – проявляти свою громадську свідомість і не допустити поширення вірусу.

Закликаємо Вас для забезпечення найважливіших заходів з попередження та лікування хворих на території області якнайшвидше переглянути затверджені видатки місцевих бюджетів і ваших територій, в т.ч. капітальні видатки.

Для забезпечення потреб обласних закладів охорони здоров’я, на які буде покладено основні функції з лікування інфікованих хворих, закликаємо передбачити передачу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів обласному бюджету.

Тільки разом, спільними зусиллями усіх гілок влади та громадськості можна подолати небезпечні виклики для волинян»,- йдеться у зверненні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: