23:14, 24 Грудня 2021

Волиньрада вимагає посилити боротьбу з колаборантами

Відповідне звернення до Президента України В. Зеленського, Голови Служби безпеки України І. Баканова, Генерального прокурора І. Венедіктової, Міністра внутрішніх справ України Д. Монастирського, виконувача обов’язків директора Державного бюро розслідувань О. Сухачова ухвалили депутати обласної ради під час засідання позачергової сесії.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що в умовах концентрації біля українського кордону агресорських військ та важкого озброєння, яке в будь-який момент може бути використане проти України, не менш тривожною є ситуація з розхитуванням напруження в середині країни.

«Ми, депутати Волинської обласної ради, усвідомлюючи всі загрози від вторгнення РФ на територію України, вимагаємо посилити боротьбу з колаборантами і зрадниками державних інтересів, які з 2014 року вели торгівлю з окупантами й терористами, а сьогодні намагаються дестабілізувати ситуацію всередині країни шляхом різного роду провокацій. Вони розколюють українську націю – і це в той час, коли українці мають об’єднатися перед загрозою російської агресії.

Найганебніше те, що вони прикривають свої злочини патріотичними гаслами, щоб уникнути відповідальності перед законом та суспільством. У той час, коли на сході гинули тисячі українців, представники владної верхівки дбали лише про власне збагачення, обкрадаючи українське військо, торгуючи з агресором, співпрацюючи з терористами «ЛДНР» і сприяючи їхній діяльності. Гучна «вугільна змова» колишніх українських високопосадовців із російськими посіпаками та сепаратистами — ніщо інше, як державна зрада та пряма підривна діяльність проти України», – йдеться у зверненні.

Врлиньрада закликає державу дати категоричну відсіч усім, хто працює всупереч її інтересам, та вимагає від центральної влади та правоохоронних органів покарати зрадників державних інтересів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: