22:54, 31 Серпня 2020

Волиньрада створить комунальну установу «Молодіжний центр»

Нещодавно лідери молодіжних громадських організацій Волині виступили з ініціативою щодо створення комунальної установи «Молодіжний центр». Цю ідею  схвально оцінила і підтримала голова обласної ради. Сьогодні, 31 серпня,  Ірина Вахович провела робочу зустріч із начальником управління у справах молоді та спорту ОДА Ігорем Дмитришиним та керівником групи «Молодіжний центр», до діє при КУ «Відділ соціального розвитку закладів та установ освіти і науки» Яною Романюк. Саме вона тимчасово виконуватиме обов’язки директора нової комунальної установи до моменту проведення облрадою конкурсу на цю посаду.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

«Ця структура, яку ви зараз очолюєте має бути переформатована згідно вимог законодавства. Нову комунальну установу – ми хочемо бачити у форматі єдиного, сучасного простору для молоді. Наразі ми очікуємо від управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації розробки відповідного проекту рішення, що буде винесений на розгляд чергової сесії», – наголосила голова обласної ради, звертаючись до Яни Романюк.

«Дуже добре, що сьогодні ця ініціатива зрушила з мертвої точки, адже до цього рішення ми йшли майже п’ять років. Група “Молодіжний центр ” фактично і була заснована, як підгрунтя для того, щоб у майбутньому створити обласний комунальний заклад. Думаю сьогодні настав час його реорганізувати, аби вийти на якісно новий рівень», – зауважила  Яна Романюк.

Вона також розповіла, що групою “Молодіжний центр” проводиться системна робота із молодіжним активом у районах та ОТГ області, а відтак вони мають хороші напрацювання та здобутки.

«У 2019 році група “Молодіжний центр”, із розробленим нами брендом “YouthCфера”, увійшла в каталог конкурсу “Кращі практики молодіжної роботи в Україні”, започаткованого Міністерством молоді та спорту. Наразі ми активно працюємо в рамках програми “Молодіжний працівник”, яка полягає в тому, щоб об’єднати представників державного та громадського секторів навколо розвитку якісної молодіжної роботи»,  – розповіла вона.

У ході робочої зустрічі також обговорили перспективу виділення додаткових площ для функціонування нової комунальної установи.

«У нас наразі є три невеличкі кабінети площею 40 метрів квадратних у приміщенні КП “Волиньенергософт”, що у Луцьку на вулиці Винниченка, 67. Втім, цими днями у нас закінчується договір оренди, відтак ми міркуємо над пропозицією орендодавця переїхати в інше приміщення, що на восьмому поверсі цієї ж будівлі», –  зауважила вона.

Яна Романюк розповіла, що там колись розташовувався актовий зал, а тому  площа досить велика і сягає 200 метрів квадратних. Єдине питання, яке потребує вирішення – приміщення потребує ремонту, а відтак значних капіталовкладень.

«Наше завдання на сьогодні – відшукати кошти в обласному бюджеті та виділити вам певну суму коштів, щоб розпочати цю роботу та в перспективі облаштувати сучасний простір, який згуртує активних та небайдужих молодих людей з усіх куточків Волині», – резюмувала Ірина Вахович.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: