22:16, 21 Червня 2022

Волиньрада співпрацюватиме із міжнародною організацією «Medair»

Сьогодні голова обласної ради Григорій Недопад та координатор Волинського регіонального офісу міжнародної неурядової організації «Medair» Вікторія Гомонець підписали меморандум про співпрацю в частині допомоги внутрішньо переміщеним особам, які оселяються на Волині.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

«Наша міжнародна організація з березня розгорнула свою діяльність в Україні з огляду на гуманітарну кризу, спровоковану війною. Окрім Волині відкрили представництва ще у шести областях України, де сконцентровані центри вимушених переселенців. Наша команда оцінює потребу тих, хто залишив зону бойових дій чи окуповані території, подає проектні заявки в центральний офіс для фінансування та вирішення їхніх побутових проблем. Основні напрямки допомоги ВПО по нашому регіону – це забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у місцях масового проживання», – зазначила вона.

На Волині до цього проекту залучили чотири заклади обласної комунальної власності, де мешкає значна кількість внутрішньо переміщених осіб. Там уже побували представники «Medair» та з’ясували основні запити вимушених переселенців, переважно – це потреба у побутовій техніці. Представники міжнародної організації запевнили, що вже до 30 червня обладнають кухні для самостійного приготування їжі, доставлять холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі та інше приладдя, необхідне у побуті.

Голова Волиньради Григорій Недопад подякував за допомогу та підтримку, а також висловив сподівання, що співпраця у рамках меморандуму буде цілеспрямованою та ефективною.

Довідково: «Medair» – міжнародна некомерційна неурядова християнська організація, яка спеціалізується на гуманітарній допомозі при надзвичайних ситуаціях та послугах із відновлення, у тому числі: охорона здоров’я та харчування; водопостачання, санітарія та гігієна; житло та інфраструктура. Medair працює з високим рівнем професіоналізму та сумлінності. Міжнародна штаб-квартира Medair розташована у Швейцарії. Організація має тісну співпрацю з основними міжнародними інституційними донорами та організаціями ООН, такими як ЮНІСЕФ, ВООЗ та УВКБ ООН.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: