11:09, 14 Квітня 2023

Волиньрада продовжує збір допомоги для тероборонівців

Волинські тероборонівці у повному складі виконують бойові завдання на східному фронті.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Співзасновник благодійного фонду «ТУРБОТА ПРО» Андрій Ковальчук передав голові Волиньради Григорію Недопаду два сучасних тепловізори та потужний генератор, які доповнять гуманітарний вантаж.

«За запитом наших земляків, які нині на передовій, ми шукаємо усе необхідне. Усе це доправлять нашим захисникам на схід силами обласної ради вже найближчим часом», – запевнив очільник облради.

Співзасновник благодійного фонду «ТУРБОТА ПРО» Андрій Ковальчук розповів, що днями з Польщі волонтери доставлять ще один тепловізор, який він також готовий передати волинським бійцям. У голови облради Андрій Ковальчук також поцікавився іншими першочерговими запитами, які сьогодні озвучують військові.

«Наші бійці додатково потребують генераторів меншої потужності до 1 Квт, аби була можливість брати їх на позиції для підзарядки дронів, мобільних телефонів та інших гаджетів. Як завжди актуальною залишається необхідність в автомобілях високої прохідності та у броньованому автотранспорті для перевезення поранених. Військовослужбовці також мають потребу у квадрокоптерах DJI Mavic, які дуже важко сьогодні відшукати», – розповів Григорій Недопад.

Усе озвучене благодійники взяли у роботу та пообіцяли голові облради своє сприяння у пошуку та доставці з-за кордону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: