20:48, 12 Серпня 2021

Волиньрада планує стати співзасновником Агенції регіонального розвитку

Це активізує роль та участь обласної ради у соціально-економічному розвитку регіону, формуванні його інвестиційної привабливості та залученні інвестицій в економіку області.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Відповідний проект рішення депутати підтримали під час засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст області.

За словами доповідача – голови бюджетної комісії обласної ради Ореста Маховського Агенція регіонального розвитку області була створена в 2016 році. Тоді її засновниками стали обласна державна адміністрація, Волинська торгово-промислова палата та громадське об’єднання «Асоціація регіонального розвитку». Децентралізаційні ж процеси вимагають представництва і обласної ради як виразника спільних інтересів територіальних громад, сіл, селищ та міст області.

У повноваженнях і можливостях Агенції регіонального розвитку – аналіз соціально-економічної ситуації та проблематики розвитку краю та подання пропозиції щодо їх розв’язання; розробка регіональної стратегії розвитку,  підготовка проектів, що відповідають пріоритетам регіону та Державній стратегії регіонального розвитку тощо.

«За попередні роки згадана Агенція не провадила активної діяльності, хоча могла б стати суб’єктом та ініціатором різноманітних програм, в тому числі грантових. В рамках діяльності Агенції ми б могли залучати додаткові ресурси як з внутрішніх, так і з зовнішніх джерел», – обґрунтував входження облради до складу засновників Орест Маховський.

Депутати підтримали проект рішення одноголосно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: