19:50, 15 Вересня 2022

Волиньрада гарантувала повернення запозичень за міжнародним проектом

Під час позачергової сесії депутати погодили надання гарантій обласної ради за кредитом для реалізації проекту «Термореновація будівель медичних закладів Волині».

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Цей міжнародний проект зі згоди обласної ради започаткувало два роки тому КП «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт» у партнерстві з Європейським інвестиційним банком та Міністерством фінансів України. Він передбачає комплексну реконструкцію (освітлення, опалення, утеплення, вентиляцію та ін) п’яти будівель обласних медичних установ, зокрема, Волинської клінічної лікарні, онкоцентру, госпіталю ветеранів війни та поліклініки і центрального корпусу дитячої лікарні (ОТМО захисту материнства і дитинства).

Загальна вартість проекту – 13 мільйонів євро. За умовами позики кредитні кошти належить повернути упродовж 22 років. З 2023 по 2025 рік триватимуть будівельні роботи, 5 років – пільговий період, під час якого сплачуватимуться лише відсотки.

За словами директора КП «Інформаційно-аналітичний центр «Волиньенергософт» Олександра Курилюка місцеві гарантії запозичень – це стандартна умова, яка регулюється чинним законодавством. Він також зазначив, що вже наприкінці вересня буде оголошено тендер на визначення підрядника. Самі ж роботи розпочнуться навесні наступного року.

Депутати погодили надання гарантій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: