11:09, 05 Березня 2021

«Волиньгаз Збут» сприяє, аби вразливі категорії населення не залишились без субсидії*

Майже 64 тисячі клієнтів ТОВ «Волиньгаз Збут» отримують субсидії та понад 24 тисячі мають пільги на оплату за спожитий природний газ. Про це повідомляє пресслужба ТОВ «Волиньгаз Збут».

Для зручності своїх клієнтів «Волиньгаз Збут» налагодив тісну співпрацю з Управлінням соціального захисту населення (УСЗН) та фінустановами, що здійснюють виплату пільг та субсидій в готівковій формі.

Тож волинянам не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти УСЗН про щомісячну ціну газу чи зміну постачальника. Всю інформацію вони отримують регулярно від постачальника природного газу.

Для призначення субсидії «Волиньгаз Збут» по запитах регулярно надає в Управління соціального захисту населення:

– необхідну інформацію для призначення житлових субсидій та проведення перевірок достовірності даних;

– відомості про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Для щомісячної виплати пільг / субсидій постачальник:

– впродовж місяця опрацьовує інформацію УСЗН про облікові записи пільговиків/субсидіантів, для коректного відображення інформації для «Ощадбанку»;

– до 13 числа кожного місяця надає відповідь на запит «Ощадбанку» щодо нарахованих сум платежів по пільгах / субсидіях з безготівковою формою;

– щомісяця до 25 числа повідомляє УСЗН про розмір ціни газу;

– надає інформацію по споживачах, які змінили постачальника (стали клієнтами ГАЗЗБУТ чи іншого постачальника) для коректного нарахування та виплати безготівкової форми пільг/субсидії між постачальниками;

– надає відомості про наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати послуг для визначення форми отримання субсидії на наступний період (готівка чи безготівка).

Якщо у вас все ж таки є питання щодо нарахування пільг чи призначення субсидії, для їх вирішення потрібно звернутися до місцевого управління соціального захисту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: