13:05, 24 Червня 2021

«Волиньгаз Збут» спростив систему оплати за електроенергію*

З червня 2021 року ТОВ «Волиньгаз Збут» надає можливість клієнтам – юридичним особам платити за послугу розподілу електричної енергії через свого постачальника.

Таке впровадження дасть можливість клієнтам економити час та ресурси. Оскільки він взаємодіятиме тільки з менеджером свого постачальника замість двох компаній – оператора розподілу та постачальника.

Оплата за розподіл через постачальника спрощує для клієнтів ведення бухгалтерії. Один і той самий менеджер формує рахунок за розподіл і за постачання електроенергії, та надсилає його клієнту. Отримані від клієнта кошти за розподіл постачальник переводить на спецрахунок оператора системи розподілу.

По факту отримання послуги і сплати за неї той самий менеджер формує Акти на компенсацію послуги розподілу і на електроенергію.

Рахунок на розподіл формується до 25 числа кожного місяця на наступний місяць. Так само, як і при сплаті за послугу напряму оператору системи розподілу, клієнт сплачує його на умовах 100 % передплати. Ціна на послугу розподілу буде тією самою, що і при безпосередній оплаті ОСР, оскільки тарифи на розподіл електроенергії регулюються державою.

При цьому, за постачання електроенергії клієнт сплачує згідно обраного ним графіку. Клієнти «Волиньгаз Збуту» можуть обрати один з трьох варіантів оплати: передплата, подекадна оплата і післяплата. У будь-якому варіанті, обраному клієнтом, можливо отримувати електроенергію з оплатою за послугу розподілу через постачальника.

Детальнішу інформацію про постачання електроенергії можна дізнатися за телефонами: 0332-27-76-04, 067-431-18-73;

Довідка: ТОВ «Волиньгаз Збут» отримав ліцензію на постачання електричної енергії юридичним і фізичним особам-підприємцям у липні минулого року.

На сьогоднішній день компанія постачає електроенергію непобутовим споживачам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: