17:35, 19 Січня 2021

«Волиньгаз Збут» гарантує безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених Урядом*

ТОВ «Волиньгаз Збут» гарантує своїм клієнтам безперебійне постачання природного газу під час дії обмежень, запроваджених Урядом з 1 лютого 2021 року.

Про це йдеться на сайті компанії. 

18 січня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для побутових споживачів. «Волиньгаз Збут» вважає таке рішення руйнівним для розвитку ринку природного газу, однак виконуватиме рішення уряду та постачатиме газ волинянам за спеціальною ціною.

«Розв’язання проблеми зростання тарифів шляхом ручного регулювання цін є неприпустимим в жодній європейській країні. Ми йшли довгих п’ять років до повного відкриття ринку газу. І ось, він ще не встиг запрацювати, а його вже почали знищувати», — зауважує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.

За його словами, такі дії уряду можуть призвести до банкрутства ряду постачальників і проблем з постачанням газу споживачам.

У «Волиньгаз Збуті» переконані: найефективнішим рішенням у ситуації зростання вартості газу на світових ринках було б збільшення адресних субсидій для вразливих категорій споживачів або продаж видобутого в Україні газу за пільговою ціною всім постачальникам, які працюють з населенням з обмеженням їх маржі.

На жаль, при розробці заходів захисту споживачів в умовах пандемії, Уряд не враховував досвід запровадження антикризових заходів у європейських країнах, які підтримують як споживачів, так і виробників та постачальників ресурсу.

Зауважимо, ТОВ «Волиньгаз Збут» — найбільший постачальник природного газу в регіоні. Компанія упродовж п’яти років безперебійно постачає блакитне паливо у понад 250 тисяч домоволодінь.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: