12:07, 10 Серпня 2021

Волинь виборола медичного «Оскара»

Волинське медичне об’єднання материнства і дитинства – переможці всеукраїнського конкурсу на отримання відзнаки «Орден Святого Пантелеймона».

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

9 серпня в День Великомученика Пантелеймона у Києві відбулися урочистості з відзначення переможців “медичного Оскара” в Україні 2021 року. В номінації «Найкращий заклад охорони здоров’я» першість присудили Волинському територіальному медичному об’єднанню захисту материнства і дитинства. За цю почесну відзнаку з волинянами конкурували Харківська обласна дитяча клінічна лікарня, Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, м. Вінниця та Одеська міська клінічна інфекційна лікарня.

Почесну нагороду прийняла генеральна директорка медоб’єднання, депутатка обласної ради Ірина Горавська.

“Було багато щоденної роботи не тільки з нашої сторони, але й зі сторони обласної ради, яка об´єднала медичні заклади і зробила послугу перинатологія унікальною. Це і привело нас до отримання цієї нагороди. Перинатологія – це послуги для жінок. Супровід вагітності та внутрішньоутробної дитинки, пологи та супровід дитини до 18 років. Така безперервність дає якість. Коли однією дитиною займається одна команда фахівців, то буде кращий результат. Завдяки цьому маємо зниження кількості інвалідності та захворювань серед,  – зазначила Ірина Горавська. – Орден Святого Пантелеймона – це підсумок нашої роботи, а не ціль, заради якої ми працювали”.

З престижною нагородою колектив медичного закладу привітав голова обласної ради Григорій Недопад.

«Це заслужена нагорода. І тим для нас цінніша, що вона громадська. Високу оцінку дало суспільство. І не тільки професійності медперсоналу установи. Це також і схвалення стратегії розвитку області. Кілька років тому одним із пріоритетних напрямків обласна рада обрала осучаснення наших медичних установ, їх оснащення та вдосконалення управління. І всеукраїнська відзнака – для нас не стільки підсумок, як мотивація», – зазначив Григорій Недопад.

Довідково: «Орден Святого Пантелеймона» – громадська відзнака за професійність і милосердя, заснована у 2017 році і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я. Проект має на меті відновлення в суспільстві засад милосердя, гуманізму, любові до ближнього та недужого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: