08:44, 11 Квітня 2024

Волинь візьме участь у відборі проєктів на співфінансування від ЄС

Заступник голови ОДА Олександр Троханенко зустрівся з директором Центру європейських проєктів Лєшеком Буллєром. Разом із представниками Інформаційного центру сприяння транскордонного співробітництва «Добросусідство» та департаменту економічного розвитку, зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів ОДА вони обговорили уже реалізовані проєкти міжнародної співпраці на Волині, а також окреслили подальші плани у цьому напрямку.

Про це повідомляють на сайті Волинської ОВА.

Зокрема, в області реалізували 25 проєктів спільно з польськими партнерами. Також у грудні 2022 року успішно завершилося впровадження проєкту «Покращення екологічної ситуації у Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь».

Окрім цього, за результатом засідання Моніторингового комітету Програми Interreg NEXT «Польща – Україна 2021-2027» сім проєктів Волині відібрали до грантового фінансування у сфері охорони здоров’я.

Водночас 17-19 квітня у Кросно (Польща) відбудеться 4-те засідання, аби відібрати проєкти за пріоритетом «Довкілля». Переможці отримають співфінансування Європейського Союзу у рамках Програми Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027.

Проєкти від Волині представлятиме начальниця відділу міжнародної технічної допомоги управління зовнішніх зносин та міжнародної технічної допомоги департаменту економічного розвитку зовнішніх зносин та з питань туризму і курортів ОДА Олена Бегаль.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: