14:51, 14 Грудня 2023

Волинь у співпраці із USAID «ГОВЕРЛА» стала третьої областю, яка запустить «Аналітичний портал»

Упродовж двох років команда USAID «ГОВЕРЛА» співпрацює із громадами Волині, яка стала однією із пілотних областей для реалізації Проєкту. Зокрема, це консультативна та методологічна допомога, навчання фахових працівників, обмін досвідом, впровадження е-рішень та розробка індивідуальних стратегій розвитку для кожної із 10 волинських громад-учасниць.

Про це йдеться на сайті Волинської ОВА.

Заступник очільника області Олександр Троханенко зустрівся із колективом Проєкту USAID та вручив подяку голови ОДА за партнерство та підвищення ефективності громад.

«Дякуємо вашій команді за ідеї, за підтримку і допомогу, та увесь час, який ви з нами на одному шляху», – наголосив Олександр Троханенко.

Під час зустрічі обговорили напрями подальшої співпраці, особливо з урахуванням сьогоденних потреб населення області. Зокрема, напрямок психологічної реабілітації ветеранів війни та цивільного населення, можливі спільні заходи у цій сфері.

«Це питання дуже важливе. Головне, що на ньому зосереджена увага уряду та наших партнерів. Ми працюватимемо в доповнення», – зазначила представниця Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Галина Семенець.

Також проаналізували успіхи громад. Партнерами «ГОВЕРЛИ» стали Рожищенська, Любешівська, Володимир-Волинська, Боратинська, Горохівська, Ківерцівська, Вишнівська, Локачинська, Шацька та Зимнівська громади.

Керівниця Волинського регіонального офісу Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Ірина Бойко відмітила Шацьку селищну територіальну громаду. Розробку стратегії розвитку громади майже завершили, чому активно сприяє її керівництво. За словами представників Проєкту, тут є сильна команда, яка не стоїть на місці та не боїться змін.

Крім того, Волинь у співпраці із USAID «ГОВЕРЛА» стала третьої областю, яка запустить «Аналітичний портал». Тож представники Проєкту схвально оцінили активне залучення до роботи волинських громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: