16:56, 09 Квітня 2021

Волинь – у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки

Волинська область згідно оновленого МОЗ карантинного розподілу належить до регіонів із помаранчевим рівнем епіднебезпеки.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

«Нагадаю, «помаранчевий» – попереджувальний рівень, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.

Про складну епідемічну ситуацію свідчить кількість нових хворих щодня. Для прикладу, викликає занепокоєння ситуація у Луцькій міській територіальній громаді, де тижневий приріст нових випадків становить 80 % в порівнянні з попереднім тижнем. А за останній тиждень, на жаль, в громаді зареєстрували 23 летальних випадки проти 3 за попередній. Це говорить про можливе встановлення додаткових протиепідемічних обмежувальних заходів на території зазначеної громади.

Окрім цього, зростає рівень госпіталізації хворих, що свідчить про зростання важких форм перебігу захворювання. Більше того, хвороба стає агресивнішою і призводить до значних ускладнень.

Закликаю усіх волинян бути відповідальними та дотримуватися елементарних протиепідемічних заходів. Бо саме нехтування ними – основна причина зростання захворюваності. Лише усвідомивши важливість карантинних обмежень, особистим прикладом та спільними зусиллями ми зможемо подолати хворобу та її наслідки.

Дотримуйтесь соціальної дистанції, маскового режиму у громадських місцях та користуйтесь антисептиками. Ми повинні розуміти, що ці прості речі захистять не лише нас, а й полегшить роботу нашим медикам та епідеміологам, на плечі яких сьогодні лягає найбільше навантаження», а – звертається до волинян голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: