09:13, 20 Серпня 2021

Волинь та Хмельниччина підписали меморандум про співпрацю

19 серпня під час сесії підписали Меморандум про співпрацю між Волинською  та Хмельницькою обласними радами. ЇЇ очільниця Віолета Лабазюк зауважила, що для Хмельницької облради це буде перший досвід міжрегіональної співпраці.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

“Я переконана, що підписання цього Меморандуму дасть гарний поштовх для нашої майбутньої співпраці. У нас багато спільного: Хмельниччина теж аграрна область, і ми, і ви сьогодні працюємо над бюджетом розвитку та створенням нових робочих місць, розбудовуємо інфраструктуру. Я розраховую на той потенціал, який сьогодні є у прекрасної, синьоокої Волині і пропоную можливості Хмельниччини, яка хоче розбудовуватись та працювати”, – наголосила вона.

На дієвість співпраці між обома областями та можливість краще пізнати один одного, «зшиваючи» у такий спосіб Україну,  розраховує й голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

“Упевнений – підписання цього документу є  початком стратегічно важливих партнерських стосунків та спільних ініціатив, покликаних зміцнювати добробут громад Волині та Хмельниччини”,  – зауважив він.

Підписанню документу передувало прийняття відповідного рішення на нинішній сесії Волиньради.

Документом, зокрема, передбачена співпраця на розвиток:

– місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади;

– екології та охорони навколишнього природного середовища;

– освіти, науки, культури та охорони здоров’я;

– фізичної культури та спорту;

– інвестицій та ділової активності, у тому числі з питань спільного залучення міжнародної технічної допомоги.

Серед іншого сторони домовилися координувати дії щодо зростання соціально-економічного потенціалу громад, проведення спільних робочих зустрічей, заходів, в тому числі міжнародних, спрямованих на вирішення питань, що становлять взаємний інтерес, обмінюватися інформацією про успішний досвід здійснення самоврядування та розвитку територіальних громад.

У ході нинішнього візиту делегація із Хмельниччини також ознайомиться із роботою КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради, а також відвідає Музей волинської ікони та Музей сучасного українського мистецтва Корсаків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: