08:44, 15 Травня 2024

Волинь отримала від Швеції транспорт для школярів

Сьогодні Волинська область в якості гуманітарної допомоги отримала від Швеції два автобуси для підвезення учнів до навчальних закладів.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Транспорт одержали начальник обласного військового ліцею Павло Боснюк та заступниця голови Шацької громади Ольга Сахарук.

«Потреби дітей завжди стоять в пріоритеті», – відзначив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко, передаючи ключі від автобусів. Зокрема, автобус марки Scania, розрахований на 58 місць, стане в нагоді для ліцеїстів, які часто беруть участь у спортивних та освітніх змаганнях.

Водночас другий 44-місний транспортний засіб для Мельниківського ліцею Шацької селищної ради, передбачений для довезення до закладу освіти школярів і дошкільнят із двох населених пунктів.

Нагадаємо, на сьогодні загальна кількість здобувачів освіти, які проживають за межею пішохідної доступності і потребують підвезення – становить понад 16 тисяч осіб. Організованим підвезенням до навчальних закладів області забезпечили 98 % здобувачів освіти (242 транспортні одиниці).

«Закладами загальної середньої освіти заявлена потреба у ще 52 шкільних автобусах, в тому числі 5 спеціальних для підвезення маломобільних груп. Тож Волинською ОВА ведеться постійна робота над забезпеченням шкіл транспортом та відновленням їхнього автопарку», – зазначив Юрій Погуляйко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: