10:11, 06 Грудня 2023

Волинь отримала додаткові 500 тисяч LED-ламп для обміну

З 5 грудня у всіх сільських відділеннях Укрпошти Волині пенсіонери зможуть обміняти додаткові п’ять енергоощадних ламп в межах програми енергозбереження. Також із січня ця функція буде доступна й у міських відділеннях області.

Про це розповіла директорка з розвитку мережі та директорка Волинського регіону АТ «Укрпошта» Валентина Варголяк,повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

За її словами, аби отримати додаткові LED-лампи, пенсіонерам потрібно мати при собі паспорт, РНОКПП, пенсійне посвідчення та діючий номер телефону.

Додаткові енергоощадні лампи пенсіонери зможуть обміняти безплатно, доки світлодіоди будуть в наявності. Скористатися програмою обміну та отримати додаткові п’ять ламп енергоощадження можуть і ті пенсіонери, які раніше вже обмінювали лампочки.

Наразі близько 18 мільйонів енергоощадних ламп доступні для обміну мешканцям по всій країні. Натомість Волинь отримала додаткові 500 тисяч LED-ламп.

Окрім того, продовжує діяти програма для юридичних осіб. Тож медичні заклади, школи, дитячі садки, поліклініки та ОСББ можуть отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву в застосунку Дія.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: