09:13, 10 Березня 2023

Волинь отримала черговий вантаж від польських друзів

Голова Волиньради Григорій Недопад спільно з депутаткою обласної ради Ольгою Омелько розподілили гуманітарну допомогу між комунальними закладами.

Про це повідомляють на сторінці Волинської облради у «Фейсбук».

Майже десять тонн гігієнічних та санітарних засобів у партнерстві з компанією PERSAN S.A – польським виробником косметики та побутових розчинів спорядив Ян Вєсьолек – очільник Сілезького регіонального Товариства друзів дітей, з яким в обласної ради підписаний меморандум про партнерство. Проте, під час війни договір про співпрацю у галузі позашкільної освіти дітей трансформувався також і в гуманітарну підтримку. Різноманітну допомогу Ян Вєсьолек у взаємодії з депутаткою обласної ради Ольгою Омелько доправляє на Волинь не вперше.

Цього разу це – засоби гігієни (шампуні, мило, гелі для душу) та миючі і дезінфікуючі розчини для сантехніки та підлоги. Їх отримали Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти», обласний еколого-натуралістичний центр, половина з надісланого, обсягом близько п’ять тонн, призначається для психіатричної лікарні.

Головна лікарка медустанови Людмила Юрко подякувала за актуальну допомогу: «Нашій лікарні надають різноманітну підтримку, але таких речей завжди обмаль, а потреба у нас постійно велика. З початку війни наш заклад удвічі перевантажений, і потік пацієнтів, на жаль, не знижується, на сьогодні їх понад 600».

Вона також зазначила, що невирішеною потребою залишаються лікарняні меблі, зокрема, ліжка та приліжкові тумби. Представники засновника медзакладу пообіцяли допомогти з вирішенням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: