10:40, 26 Травня 2021

«Волинь Оnline» збирає кошти на розслідування та аналітичні статті

Інтернет-видання «Волинь Оnline», яке з 2 січня 2018 року працює за кошти читачів, закликає волинян робити передплату на 2021 рік або ж донейти на розвиток видання. У місяць інтернет-виданню на всі його потреби потрібно 34 тисячі гривень. Це може бути лише 850 передплатників по 40 гривень на місяць, тому саме від Вашої передплати або донейту залежить все, у тому числі, чи буде наше видання працювати далі. Наша символічна передплата, яка дозволяє бути нам незалежним від влади, політики та бізнесу вартує, як дві чашки кави на місяць.

За рік наше видання в ідеалі потребує 408 тисяч гривень, однак ми спробуємо залучити для роботи від читачів хоча б третину цих коштів —136 тисяч гривень. То ж ми регулярно закликаємо читачів долучитися до підтримки незалежного ресурсу. Ви можете підтримати нашу роботу донейтами. Реквізити для підтримки: 4731 2191 0719 3223 — Метельська Мар’яна Володимирівна (головний редактор) або підтримати можна на профілі на «Patreon». 

Також Ви можете оформити передплату на наш авторський ексклюзивний контент, що зібраний у рубриці Преміум.

Чому нам треба фінансова підтримка?

– Ми без інвесторів, а тому вільні!

– Ми працюємо щодня без упину і мусимо постійно шукати кошти на нашу роботу.

– Заробляти на рекламі у нашому регіоні непросто і у звичні дні, а у часи карантину дуже складно. Тим більше, ми стараємося працювати так, аби реклама була або якісна, або її не було — для Вашого ж блага.

– Щомісяця 27 числа ми оплачуємо послуги хостингу.

– Кошти потрібні на команду.

– І, звісно, кошти потрібні на виготовлення матеріалів.

Тому, якщо Ви нас знаєте, читаєте, підтримайте наше видання донейтами, аби ми могли працювати далі у ці непрості часи.

Як Ви знаєте, інтернет-видання «Волинь Online» першим на Волині запустило платний контент (PayWall), щоб мати можливість і надалі працювати незалежно від влади, політики та бізнесу, а відповідно створювати дійсно якісний і незаангажований контент, чим сприяти розвитку громадянського суспільства.

Ми наголошуємо, що закликаємо підтримувати нас для наповнення таких рубрик, як  «Розслідування», «Інтерв’ю» та «Статті», де авторські матеріали, але не просимо про підтримку новин.

Краудфандинг, або ж громадське співфінансування – давно популярний у світі спосіб підтримки медіа. Пропонуємо запровадити цей спосіб і на Волині для розвитку незалежної журналістики.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: