10:12, 08 Липня 2023

Волинь – один із лідерів у сфері цифровізації країни

Якісне надання адміністративних послуг – один із пріоритетів роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Зокрема, нині на Волині успішно функціонує 44 ЦНАПи, працівники яких лише за 2022 рік надали понад 645 тисяч послуг.

Про це розповіла заступниця голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторія Левчук 7 липня під час брифінгу, йдеться на веб-сайті Волинської ОВА.

За її словами, Міністерство цифрової трансформації України і обласна державна адміністрація через цифровізацію та розвиток мережі ЦНАПів в регіоні намагаються зробити державні послуги максимально простими і зручними для кожного. Найголовніше, аби кожен у своїй громаді мав доступ до якісного держсервісу.

«Незважаючи на повномасштабне вторгнення, жоден ЦНАП Волині не припиняв свою роботу, надавав повністю людям консультації, також долучався до пунктів надання допомоги внутрішньо-переміщеним особам, здійснював координацію щодо розміщення та підтримки людей», – наголосила Вікторія Левчук.

Серед успішних прикладів надання адміністративних послуг – Луцький ЦНАП, який нещодавно відзначив 10-річний ювілей. Саме тут вперше в Україні розпочали прийом документів на оформлення біометричних паспортів, запроваджено послугу «єМалятко», послуги ДРАЦС та реєстрацію бізнесу в Дії. Окрім того, Волинь – одна з перших впровадила Дія.QR в усіх ЦНАПах, віддалених робочих місцях та мобільному ЦНАПі на території області.

«Хочу відзначити наші команди, що працюють в ЦНАПах області. Завдяки їхній згуртованості, професіоналізму, Волинь є одним із регіонів-лідерів в якості та зручності надання адміністративних послуг», – додала заступниця голови.

Серед планів на майбутнє: відкриття ще 10 ЦНАПів у громадах, де його ще немає, встановлення обладнання паспортних послуг у філії Луцького ЦНАПу, долучення до проекту «Я-Ветеран» та багато іншого та корисного для людей.

Довідково:

На Волині станом на 01.07.2022 функціонує 44 ЦНАПи, шість територіальних підрозділів, 115 віддалених робочих місць та  мобільний ЦНАП у місті Устилуг. Створили п’ять Дія Центрів: в Луцькій (дві філії), Шацькій, Смідинській та Головненській громадах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: