12:36, 10 Серпня 2023

Волинь готова до опалювального сезону на 63 %

Підготовку до опалювального сезону планують завершити до 1 жовтня. Нині ж особливу увагу приділяють готовності об’єктів критичної інфраструктури. Зокрема, виконують планові поточні та капітальні ремонти, а також регламентні роботи, готують резервні джерела живлення електричної енергії на випадок аварійних вимкнень, формують аварійні бригади тощо.

Про це повідомила заступниця начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Вікторія Тимчишина 9 серпня під час брифінгу, йдеться на веб-сайті Волинської ОВА.

«Триває робота щодо зменшення використання природного газу та підвищення ефективності теплового господарства, в тому числі переведення споживачів приватних та малоповерхових житлових будинків на альтернативні види опалення», – зазначила Вікторія Тимчишина.

Поруч із тим, в області збільшується кількість населення, що встановлює сонячні батареї. Лише з початку 2022 року чисельність індивідуальних побутових споживачів, які встановили сонячні батареї, зросла на 21 %.

Що ж стосується закладів освіти області, то вони готові до опалювального сезону на 67,9 %. Всі ремонтні роботи планують завершити до початку навчального року.

Як зауважила Вікторія Тимчишина, загалом в області підготували та замінили близько 60,1 % теплових мереж від запланованого. Окрім того, підготовлено 60,5 % всіх котелень області. На постійній основі проводиться робота із заміщення газових котлів на твердопаливні, а також щодо 100-відсоткового забезпечення об’єктів соціальної сфери безперебійними джерелами живлення.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: