16:55, 09 Грудня 2018

Волонтери нагородили волинських лісівників за постійну підтримку

У п’ятницю, 7 грудня, активісти волонтерського центру «Серце патріота» на чолі із його засновником Сергієм Балицьким організували мистецько-благодійний захід. Приурочили подію Міжнародному дню волонтера.

Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Благодійний концерт відбувся за участю відомих артистів Василя Чепелюка, Сергія Скулинця, Олександра Голощука, Уляни Степаненко, Галини Овсійчук, Алли Опейди, В’ячеслава Судими, зразкового художнього ансамблю бального танцю «Лілея» у Палаці культури міста Луцька.

Активісти волонтерського центру «Серце патріота» постійно доправляють допомогу для військових на передову. І цього разу зініціювали цей мистецький благодійний концерт заради воїнів ООС, для потреб яких передадуть зібрані кошти. Присутні виконали гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих за Україну.

До присутніх звернулися настоятель Свято-Михайлівського храму, протоірей Степан Гайгель, народний депутат України Ірина Констанкевич, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, відзначаючи важливість їх підтримки та жертовність.

На благодійному концерті побували і працівники Волинського ОУЛМГ.

“Лісівники Волині давно співпрацюють із центром «Серце патріота», іншими волонтерськими організаціями, – каже заступник начальника Волинського ОУЛМГ Олександр Рибчинський. – Ми розуміємо, що передаючи на фронт техніку, будматеріали, продукти харчування, допомагаючи родинам українських воїнів, вносимо свій скромний вклад у захист України, наближаємо перемогу, у яку віримо”.

За це лісівники неодноразово отримували подяки від командування та бійців Збройних сил України та добровольчих батальйонів. Цього разу волинських лісівників в особі начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Кватирка відзначили волонтерською медаллю. Нагороду на сцені Палацу культури передали через заступника начальника Волинського ОУЛМГ Олександра Рибчинського військовий комісар Василь Худик, керівники волонтерського центру «Серце патріота» Петро Олешко та Сергій Балицький.

У холі Палацу культури діяла виставка фронтових експонатів – смертоносних «подарунків» від російських найманців та зброя, якою захищаються українці.

До слова, волонтерський центр «Серце патріота» був створений наприкінці 2014 року за ініціативи Сергія Балицького, Петра Олешка та Уляни Степаненко. Він активно співпрацює з Благодійним фондом «Серце для України», який у 2016 році заснували Ігор Климчук та Сергій Балицький. За роки волонтерської діяльності їм доводилося перевозити на Схід автомобілі, автозапчастини, побутову техніку, генератори, медикаменти, військове обмундирування, побутову хімію, продукти харчування та патріотичну символіку, вони проводили благодійні концерти та акції, допомагали пораненим та їх сім’ям, школам та інтернатам у Луганській та Донецькій областях, привозили медичне обладнання у військові лікарні України, їм доводилося везли загиблих героїв до рідних домівок.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: