19:37, 03 Серпня 2021

«Володимирські висоти» підкорювали майстри спорту та титуловані чемпіони

З нагоди Дня міста вже всьоме у Володимирі-Волинському відбулися Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту “Володимирські висоти”. У цьому році вперше за час проведення змагань партнером організаторів стала Федерація легкої атлетики України.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

На «Володимирських висотах» щороку збільшується кількість титулованих учасників і цей рік не став виключенням, адже на змагання завітали  і майстри спорту міжнародного класу та майстри спорту України і кандидати у майстри спорту України, котрі з’їхались з різних областей України. Цього року серед дорослих брали участь 20 спортсменів з 8 областей: Волинської, Миколаївської, Кіровоградської, Львівської,  Тернопільської, Полтавської, Запорізької, Харківської та наші місцеві легкоатлети.

Серед учасників «Володимирських висот» були учасники Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, чемпіонка Всесвітньої універсіади, призери Балтійських ігор, багаторазові переможці Міжнародних стартів та Чемпіонатів України та інших турнірів.

Незважаючи на примхи погоди, спортсмени продовжили змагатись після дощу та показали високі результати. Змагання відбувались у два етапи: по обіді змагались діти, а ввечері особливо видовищними були стрибки дорослих спортсменів, адже місце проведення спортивного заходу було обладнане підсвіткою.

За результатами змагань у віковій категорії юнаки/дівчата 2008 р.н. та молодші:

1 місце посів Мартинюк Ілля (результат 130 см, м. Володимир-Волинський), Вижва Тетяна та Петрук Уляна (результат 125 см, м. Володимир-Волинський);

2 місце – Зейналян Ален (результат 125 см, м. Володимир-Волинський);

3 місце – Лозовицький Володимир (результат 125 см, м. Володимир-Волинський) та Зай Яна (результат 120 см, м. Володимир-Волинський).

У віковій категорії юнаки/дівчата 2006-2007 р.н. та молодші:

1 місце – Черезов Роман (результат 180 см, м. Львів), Воробій Юлія (результат 135 см, м. Нововолинськ);

2 місце – Сень Вадим (результат 170 см, м. Нововолинськ);

3 місце – Гаврилов Арсен (результат 160 см, м. Львів).

У віковій категорії юнаки/дівчата 2004-2005 р. н.:

1 місце – Кравчук Олександр (результат 190 см, м. Володимир-Волинський), Лозовицька Анна (результат 155 см, м. Володимир-Волинський);

2 місце – Зейналян Максим (результат 180 см, м. Володимир-Волинський) та Петришин Роксолана (результат 150 см, м. Львів);

3 місце – Рижук Євген (результат 165 см, м. Володимир-Волинський).

Але найвищі висоти спортсмени підкорювали у віковій категорії чоловіки/ жінки. Серед жінок змагалося 9 дівчат із Володимира-Волинського, Нововолинська,  Львова, Запоріжжя, Харкова та Миколаєва. 3 місце посіла Лілія Клінцова (результат 175 см, м. Харків), 2 місце – Юлія Чумаченко (результат 183 см, м. Миколаїв) та 1 місце за кількістю вдалих спроб посіла Оксана Окунєва (результат 183 см, м. Миколаїв).

Серед чоловіків змагалось 11 хлопців з Володимира-Волинського,  Кропивницького, Львова, Києва та Харкова. Третє місце посів Юрій Кримаренко (результат 210 см, м. Київ), 2 місце – Дмитро Яковенко (результат 215 см, м. Кропивницький) та 1 місце посів Вадим Кравчук (результат 220 см, м. Володимир-Волинський), який є одним із засновників змагань «Володимирські висоти».

Медалі, грамоти і грошові винагороди переможцям вручали перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук разом зі спонсорами турніру. Також під час проведення змагань ведучі заходу Анна Кондисюк та Андріана Петрук проводили спортивну вікторину серед глядачів.