18:23, 07 Березня 2023

Володимирські спортсмени продемонстрували здобутки у різних видах спорту

На минулих вихідних володимирські чемпіони показали високий рівень та професіоналізм у різних видах спорту.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Так, 4 та 5 березня на базі спортивного комплексу центру «Спорт для всіх» відбувався V Всеукраїнський турнір з футзалу серед юнаків 2012 року народження «Тисячолітнє місто», який організував тренер місцевої команди по футболу Владислав Панченко спільно з управлінням з гуманітарних питань.

Турнір об’єднав 13 команд з різних областей України. Зіграли понад 40 насичених ігор, під час яких всі команди не поступалися у боротьбі та в останній грі турніру вирішилася доля призових місць. Бронзовими призерами стала команда з м. Луцьк ФК “Адреналін”, срібними – команда з м. Луцьк “ДЮСШ 2” та переможцем турніру стала команда з м. Маневичі “ДЮСШ Маневичі”. Всіх учасників нагородили кубками, медалями та у кожній команді виділили кращого гравця турніру. Організатори турніру дякують усім командам за прийняту участь у турнірі, та бажають успіхів у подальших змаганнях.

Також 4 та 5 березня у Ковелі відбувся відкритий чемпіонат Волинської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 2008-2011 років народження. Під керівництвом тренерів Леоніда Каркушевського та Віктора Сиротинського володимирські спортсмени вибороли такі призові місця: 1 місце – Амір Довлетханов; 2 місце – Рустам Аліяров, Артем Адамчук, Юрій Шандалко, Ірина Антонюк; 3 місце – Данило Симчук, Андрій Шелест, Ольга Рекротюк, Даша Маркитан, Ольга Хомюк.