17:26, 04 Липня 2022

Володимирські діти оздоровились у таборі в Литві

Десятеро обдарованих дітей з Володимира, які мають особливі успіхи у навчанні, побували у литовському місті Расейняй, де місцева влада організувала для них цікаве дозвілля у літньому таборі.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимирської міськради.

Нагадаємо, що делегація з литовського міста Расейняй відвідала Володимир 22 квітня. Під час зустрічі міського голови Ігоря Пальонки із заступницею директора адміністрації міста Расейняй Ірмою Юкнявічене домовилися про майбутню співпрацю, зокрема у сферах медицини, освіти та туризму. Також домовились про літній відпочинок володимирських дітей у Литві.

З 13 по 17 червня у Расейняї побували перші п’ятеро дітей віком від 7 до 10 років, а з 26 червня по 1 липня – ще  п’ятеро віком від 11 до 13 років. Упродовж кількох днів для дітей організували цікаве та змістовне дозвілля: подорожі до замку Тракаїв, городища Баканюкас, до міст Молавеная та Відукле. Під час відпочинку у літньому таборі, окрім екскурсій, проводились різноманітні мистецькі акції та виставки малюнків.

«Додому володарські дітлахи повернулися сповнені незабутніх вражень, адже для багатьох з них це була перша поїздка закордон. Щиро дякуємо за організацію гарного відпочинку для наших дітей міській адміністрації Расейняй!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: